Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Zoznámenie - 15 ďalších ponúk

Dva sú viac ako jeden

Veľký Krtíš
0 €
z dňa 7. 11. 2019 (č. 30971176), Hľadá sa: Ona hľadá jeho

Zrelá žena hľadá lásku.
NEZMYSEL - hovorí rozum.
SMIEŠNE - hovorí hrdosť.
RISKANTNÉ - bráni skúsenosť.
Ale OSAMELOSŤ Ťa zabíja - šepká srdce.
Som päťdesiatnička, výška 172 cm, váha 78 kg, z okresu Veľký Krtíš.
Nehľadám tu mladého nafúkaného samca, ale vekom primeraného, inteligentného muža, ktorý dáva prednosť zrelosti a temperamentu pred mladosťou a svojím pocitom dokazovať si, že má na niečo, na čo už vlastne ani nemá.
Ak viete, o čom píšem a hľadáte viac, ako len zábavu a sex - budem rada, keď sa ozvete. Samozrejme muž s opisom a fotkou. Ak nie - radšej nereagujte.
Páčia sa mi vysokí (nad 185cm), urastení muži, vzdelaní, rozhľadení, naozaj na úrovni, ktorí veria, že aj v zrelom veku sa dá milovať a byť milovaný.

Zrelá žena hľadá lásku. NEZMYSEL - hovorí rozum. SMIEŠNE - hovorí hrdosť. RISKANTNÉ - bráni skúsenosť. Ale OSAMELOSŤ Ťa zabíja - šepká srdce. Som päťdesiatnička, výška 172 cm, váha 78 kg, z okresu Veľký Krtíš. Nehľadám tu mladého nafúkaného samca, ale vekom primeraného, inteligentného muža, ktorý dáva prednosť zrelosti a temperamentu pred mladosťou a svojím pocitom dokazovať si, že má na niečo, na čo už vlastne ani nemá. Ak viete, o čom píšem a hľadáte viac, ako len zábavu a sex - budem rada, ke...

Predajca Anna Nehodnotený Člen od decembra 2016
A
0 €
Veľký Krtíš
Zobraziť kontakty